خدمات اینترنتی

قوانين و مقررات

شرایط ثبت نام در آزمون تعیین سطح

 • حداقل سن افراد جهت شرکت در کلاسهای مرکز 18 سال میباشد.
 • متقاضیان جهت شرکت در کلیه کلاسهای موسسه موظف به شرکت در آزمون تعیین سطح میباشند.
تعیین سطح مرکز در 2 مرحله صورت میپذیرد:

مرحله 1: آزمون کامپیوتری

جهت ثبت نام در آزمون تعیین سطح،لازم است متقاضی ابتدا نسبت به خرید آنلاین کارت تعیین سطح از طریق وب سایت موسسه اقدام نماید. خرید کارت تعیین سطح تنها با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و با داشتن رمز دوم کارت بانکی امکان پذیر است. جهت تکمیل فرآیند ثبت نام باید تاریخ آزمون تعیین سطح در جدول زمانی انتخاب گردد.

مرحله 2 :مصاحبه

تاریخ و زمان مصاحبه پس از آزمون اول،توسط دفتر ثبت نام اعلام خواهد شد.


شرایط انصراف از آزمون تعیین سطح:

در صورتیکه فرد پس از خرید کارت تعیین سطح و انتخاب زمان آزمون قصد انصراف از شرکت در آزمون را داشته باشد باید حداقل 48 ساعت کاری قبل از تاریخ آزمون انصراف خود را به دفتر ثبت نام اعلام نماید، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی عودت داده نخواهد شد. از آنجایی که آزمون تعیین سطح به صورت کامپیوتری و همزمان صورت میپذیرد متقاضیان باید نیم ساعت قبل از شروع آزمون در مرکز حضور یابند،در صورت عدم حضور به موقع اجازه ورود به جلسه به ایشان داده نخواهد شد و جهت ثبت نام مجدد باید کلیه مراحل خرید کارت تعیین سطح و انتخاب زمان را از ابتدا انجام دهند.


قوانین حضور در کلاس ها

کلیه دانشجویان جهت شرکت در کلاسهای موسسه موظف به رعایت شئونات اسلامی و پوشش مناسب میباشند و برای خانمها پوشیدن مقنعه الزامی میباشد.


شرایط غیبت در طول هرترم:

در طول دوره های مکالمه عمومی مرکز،دانشجو تنها مجاز به 3 جلسه غیبت میباشد که به ازای هر جلسه 2 نمره از نمره پایان ترم کسر خواهد شد. دانشجویانی که بیش از 3 جلسه غیبت داشته باشند از شرکت در آزمون پایان ترم محروم خواهند شد و ملزم به گذراندن مجدد همان ترم خواهند بود. غیبت بیش از 15 دقیقه در کلاس به منزله غیبت تلقی میگردد.


نمره قبولی و مردودی در هر ترم:

 • نمره کل در هر ترم 100 و نمره قبولی 75 میباشد.
 • نمره بین 70 تا 75 مشروط است و دو مشروطی پیاپی به منزله مردودی و تکرار ترم دوم تلقی میگردد.
 • نمره پایین تر از 70 مردود است و دانشجو می بایست آن ترم را مجددا تکرار نماید.
 • دانشجویانی که در دو ترم متوالی در یک کلاس مردود میشوند مورد مصاحبه مجدد قرار میگیرند.

 • شرایط مرخصی بین ترم:

  در صورتیکه دانشجو تقاضای مرخصی بین ترمهای خود را داشته باشد، بعد از اعلام نتایج امتحانات پایان ترم، باید به صورت حضوری نسبت به رزرو نام خود در لیست انتظار اقدام نماید و اگر مدت زمان مرخصی بیش از 6 ماه باشد،جهت حضور در کلاسها باید تعیین سطح مجدد شود.


  پرداخت شهریه کلاسها:

  ثبت نام و پرداخت شهریه در کلاسهای دوره های گوناگون اعم از مکالمه و یا دوره ای آمادگی آزمونها از طریق همین وب سایت و با ورود به بخش ثبت نام و پرداخت بهای کلاس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد.


  شرایط انصراف از شرکت در کلاس:

  در صورتیکه دانشجو پس از ثبت نام و پرداخت شهریه قصد انصراف از شرکت در کلاس را داشته باشد،می بایست حداقل 48 ساعت کاری قبل از شروع کلاس انصراف خود را به صورت حضوری به دفتر ثبت نام اعلام نماید.در غیر اینصورت مبلغ شهریه پرداختی تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.