Español

آموزش زبان اسپانيایی

 جایگاه و اهمیت زبان اسپانیایی در جهان امروز

 • دومین زبان بین المللی دنیا

 • تکلم 450 تا 500 میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان

 • زبان رسمی بیست و یک کشور جهان

 • دومین زبان دنیا از لحاظ تعداد سخنگویان بعد از زبان چینی

 • جزو 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد

 • تکلم به این زبان در برخی ایالت های آمریکا ، کشورهای آفریقایی ، و حتی خاور دور و اقیانوسیه

 • تکلم بیش از 10 درصد جمعیت دنیا تا سال 2050 به این زبان

 • دارای بیشترین تعداد متقاضی برای تحصیل بعد از زبان انگلیسی

 • سومین زبان در دنیای اینترنت

         جهت شرکت در دوره های اسپانیایی این مرکز با ما تماس حاصل فرمایید.

       دوره های مکالمه با کتابهای Sueña  و   Prisma 

 علت اصلی انتخاب این دو کتاب به عنوان منابع اصلی در این دوره ها در وهله اول دارا بودن تاییدیه از موسسه سروانتس اسپانیا Instituto Cervantes  (معتبرترین مرکز آموزش زبان اسپانیایی در سرتا سر دنیا ) و نیز کیفیت بالای آموزشی آنها می باشد.

 • کتاب Sueña
  تالیف شده در 3 جلد، هر جلد متشکل از 10 درس که در 5 ترم دو ماهه تدریس می گردد.

 •  Prismaکتاب 
  تالیف شده در 2 جلد ، هر جلد متشکل از 12 درس که در 4 ترم دو ماهه تدریس می گردد.

 روش ارائه شده در این کتابها حاصل تلاش گروه برجسته ای از زبان شناسان و مدرسان زبان اسپانیایی به عنوان زبان دوم در مراکز آموزشی ، اعم از موسسات ، دانشگاهها و مراکز معتبر دنیای اسپانیایی زبان می باشد . محتوای آموزشی این کتابها بر اساس برنامه درسی موسسه زبان سروانتس اسپانیا گردآوری شده است.

  به علاوه ، این روش هماهنگ با چهار چوب مشترک آموزشی اروپایی MCER  تقسیم بندی شــــده است.این چهار چوب آموزشی ، شناخته شده در کل اروپا ، در 6 سطح A1,A2,B1,B2,C1,C2  تعریف می شود.

 
 

 دوره هاي ويژه


 

 نگارش ساده و پیشرفته

 برای افرادی که تا حدی با این زبان آشنایی دارند و در صدد ارتقا سطح نگارش خود در دو مقطع مقدماتی و پیشرفته هستند و به دنبال فرصتی برای فراگیری فن نگارش به این زبان می باشند. مکالمات و مکاتبات بازرگانی

 برای آن دسته از علاقمندانی که نیاز به دسترسی سریع و ساده به اطلاعاتی ویژه برای پیشبرد اهداف تجاری و اقتصادی خود به زبان اسپانیایی دارند و یا علاقمند به مکاتبه با شرکتها و سازمان های اسپانیایی زبان هستند. ترجمه پیشرفته

 هم اکنون ارتباط نزدیکی میان ایران و بسیاری از کشورهای اسپانیایی زبان برقرار شده و این خود ایجاد موقعیت های شغلی فراوانی را برای آشنایان به زبان اسپانیایی در پی داشته است.در دوره های ترجمه پیشرفته این  مرکز شما میتوانید با فراگیری فنون ترجمه هم زمان ، کتبی یا شفاهی شانس خود را برای دستیابی به این موقعیت های شغلی افزایش دهید.

 

 گرامر

این دوره ها برای آن دسته از علاقمندانی در نظر گرفته شده که در رشته زبان اسپانیایی مشغول به تحصیل بوده و یا به دنبال رسیدن به سطحی بالاتر از زبان می باشد.برای این دسته از علاقمندان دوره های ویژه گرامر با استفاده از کتابهای uso  و Gramática básica Española  و نیز تمرینهای بسیار دیگر در نظر گرفته شده است.

 

 

 دوره های کمک آموزشی برای دانشجویان زبان اسپانیایی

کسانی که به آن سطح از زبان که همیشه آرزویش را داشته اند دست نیافته اند با شرکت در دوره های کمک آموزشی این مرکز هم موفق به کسب نمرات بهتر در دروس دانشگاهی خود خواهند شد و هم از لحاظ علمی به سطح بسیار بالاتر دست خواهند یافت. منابع این دوره ها با توجه به نیاز دانشجویان و متقاضیان تهیه شده است. دوره های آمادگی برای شرکت در آزمون های
DELE

مدرک معتبر بین المللی DELE  جهت اخذ پذیرش دانشگاهها ، کار و اقامت در کشورهای اسپانیایی زبان از مدراک الزامی به شمار می آید . با توجه به این که طی چند سال اخیر آزمون های DELE  در ایران نیز برگزار می شوند، این مرکز تصمیم گرفته است تا دوره های فشرده و نیمه فشرده ای را  برای آمادگی متقاضیان شرکت در این آزمونها برگزار کند.

این دوره ها هماهنگ با سطوح مختلف آزمون های  DELE  تعریف شده اند:

 • INICIAL : ( مقدماتی ) برای علاقمندان به سفر به کشورهای اسپانیایی زبان

 • INTERMEDIO : ( متوسطه ) برای دانشجویان عازم به کشورهای اسپانیایی زبان

 • SUPERIOR : ( پیشرفته ) متقاضیان ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکتری و یا حتی کسانی که علاقمند به تدریس زبان اسپانیایی می باشند با اخذ مدرک قادر خواهند بود در کلیه مراکز سروانتس در سر تا سر دنیا به کار تدریس بپردازند.

 

 

 

Adobe Acrobat PDF
Size: 94.91 KB
Click to view

See Also

Our Partners